Apartamenti luksoz i këngëtarit të madh David Bowie, ka dalë në ankand për 6.5 milionë dollarë. Bowie, i cili vdiq në janar të këtij viti, në moshën 69-vjeçare, jetonte në një apartament të vogël me tre dhoma gjumi. Ai jetoi në këtë shtëpi që nga viti 1992,  deri në vitin 2002,  bashkë me gruan e tij Iman.

 

 

Shtëpia e tij nuk i ngjan fare si e një superylli, ka tre dhoma, dy banjo masive, dy frigoriferë dhe kuzhinë ndryshe nga çdo vile luksoze e këngëtarëve të sotëm. Ajo mund të bëhet e juaja për 6.5 milionë dollarë.

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *