Subscribe

Një aksident ka ndodhur disa minuta më parë në rrugën Transballkanike.

Një automjet, ka humbur kontrollin duke përplasur dy automjete të tjera që ishin të parkuara.

Nga ky aksident, fatmirësisht nuk ka persona të lënduar, por vetëm dëme materiale të automjeteve.

Në vendin e ngjarje e ka mbërritur dhe policia dhe po punon për zbardhjen e rrethanave./vizionplus.tv

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *