Një aksident ka ndodhur pasditen e së premtes në Tiranë, ku një automjet ka goditur dy persona që qarkullonin me biçikletë në afërsi të mbikalimit të Saukut.

Ata janë goditur nga një automjet që drejtohej nga shtetasi me iniciale S.K.

Të plagosurit janë dërguar në spital dhe ndodhen nën kujdesin e mjekëve.

Grupi hetimor dhe shërbimet e Policisë ndodhen në vendngjarje dhe vijon puna për zbardhjen e rrethanave.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *