Subscribe

Dalin në dritë të tjera detaje nga ngjarja në Elbasan. Në apartamentin e 71-vjeçarit Lefter Zhidru janë gjetur edhe disa kallëpe tritole.

 

Pasi e vranë, forcat RENEA kryen kontrolle në banesë. Momentalisht po kryhen procedurat e fundit hetimore, ndërsa qarkullimi në zonën ku ndodhi ngjarja në Elbasan është rihapur.

 

Në momentin e ndërhyrjes për të ekzekutuar të moshuarin, pati breshëri të shtënash dhe gaz lotsjellës që u përdor nga RENEA.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *