Një aksident tragjik u regjistrua këtë të enjte në Bujqës të Elbasanit.

 

Viktimë mbeti një 3-vjeçar, ndërsa nëna e tij është në gjendje të rëndë për jetën.

 

Burimet bëjnë me dije se mjeti tip “Ford” që drejtohej nga një 38-vjeçare doli nga rruga dhe pasojat ishin të rënda.

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *