Rita Ora po vazhdon pushimet e saj në Mediterran.

 

Bukuroshja kosvare u fotografua në bordin e jahtit në brigjet e Porto Cervo, Sardenjë ndërsa shijonte rrezet e diellit dhe detin.

 

Në një palë bikini me ngjyrë të zezë, këngëtarja me origjinë shqiptare shfaqet provokuese ku vë në pah format e saj trupore të tonifikuara.

 

 

Ajo madje është argëtuar me motoskaf në detin Mesdhe, duke bërë disa xhiro nëpër ujë.

 

Rita Ora ka filluar pushimet në Itali javën e kaluar dhe siç duket do ta mbyllë verën atje.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *