Një 35-vjeçar ra nga një lartësi në Durrës.

 

Policia njoftoi se shtetasi me inicialet E. M. po vendoste një ndriçues në një shtyllë në rrugë.

 

Ai është punonjës i një gomisterie dhe pas ngjarjes, u dërgua në spital, jashtë rrezikut për jetën.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *