Futbollistët e Kombëtares Shqiptare, Taulant Xhaka dhe Migjen Basha kanë dalë publikisht në mbështetje të PD.

 

Përmes një videomesazhi, ata u bëjnë thirrje qytetarëve të votojnë për PD, për të sjellë ndryshimin.

 

“Për të mirën e Shqipërisë, për të mirën e sportit, votoni ndryshimin”, thonë dy futbollistët.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *