Një person është marrë peng në mesditë në qytetin e Kamzës.

Ngjarja ka ndodhur në afërsi të rrugës “Londër”.

Të dhënat e para flasin për një sherr gjatë paradites mes dy grupeve të rinjsh.

Pak orë më parë, njeri prej grupeve është rikthyer ne aksio. Ata kanë zbritur të maskuar nga një automjet dhe kanë marrë me forcë një nga djemt e grupit kundërshtar me të cilin kishin pasur përplasje me heret.

Dyshohet se pengmarrja është bërë për shkak të një borxhi.

Policia është vënë në ndjekje të makinës që mori peng, të riun.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *