Tekniku italian Christian Panucci duket se shumë shpejt do të ulet sërish në pankinë.

 

Pas shkarkimit nga stoli I kombëtares shqiptare tre shkuadra kanë shprehur interesin për ish-teknikun kuqezi.

 

Sipas mediave italiane, skuadra e Salernitana dhe e Perugias në serinë B kanë nisur kontaktet me Panuccin.

 

Por krahas këtyre skuadrave për Panuccin ka shfaqur interes edhe skuadra e Seria A, Chievo.

 

Megjithatë tekniku italian ende nuk e ka dhënë një përgjigje definitive.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *