Ndeshja e femrave mes Partizanit dhe Bilishtit u shoqërua nga momente paniku këtë të shtunë.

 

Ende pa u mbyllur pjesa e parë, gjashtë futbolliste të Bilishtit humbën ndjenjat dhe për pasojë, ndeshja u ndërpre.

 

Dy prej tyre ishin në gjendje pak më të vështirë dhe për këtë arsye u dërguan në spital.

 

Dyshimet janë se ato janë helmuar. Kur u ndërpre ndeshja, Partizani po fitonte me shifrat 5-0.

 

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *