Ish-deputeti Edi Paloka ka theksuar se përgjime të reja do të dalin nga gazeta gjermane Bild.

 

Ish-deputeti Paloka përmes një postimi në rrjetin e tij social ka shkruar se pjesë e këtyre përgjimeve do të jenë disa figura nga Partia Socialiste.

 

“Thuhet se ne pergjimet e rradhes qe do publikoj Bild dalin nja dy heroina te punes socialiste, alias “rilindase”.  Ne pergjimet e publikuara me pare eshte konfirmuar me detaje cdo informacion qe kemi patur dhe denoncuar ne per manipulimin e votave ne Diber. Larg qofte te konfirmohen nga pergjimet qe pritet te publikoj “Bild”, informacionet qe kane qarkulluar ne Diber per aktivitetin e ketyre shoqeve te “rilindjes”…Megjithese keta sorosianet nuk e kane problem prishjen e familjeve…”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *