Një grua 40-vjeçare i ka dhënë fund jetës mbrëmjen e kësaj të mërkure në kryeqytet.

Shtetësja me iniciale M.B. u vetëhodh nga kati i 7 i një pallatit në rrugën “Him Kolli”.

Policia ndodhet në vendngjarje dhe vijon puna për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *