Aksident me makinë humb jetën në një spital në Itali, i riu shqiptar.

 

Sipas mediave italiane, viktima është Besar Mislyni 24 vjeç, me banim në Santa Croce, i cili ka humbur jetën disa ditë më parë.

 

Nga informacionet bëhet me dije se Mislyni drejtonte një, Ford Fiesta, në momentin kur doli nga rruga dhe u përplas dhunshëm me një pemë në Montefalcone.

 

Ndërkohë mësohet se pas askidentit ai është dërguar me urgjencë në spital por nuk ka mundur të mbijetojë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *