Ajo është një bukuroshe me origjinë nga Venezuela që është bërë e fasmshme falë formave të saj të mrekullueshme.

 

 

Michelle Lewin është 31 vjeç dhe ka një trup të përsosur, pasi përveçse modele është edhe një trajnere e njohur fitnessi.

 

 

Ajo ka mbi 10 milion ndjekës në Instagram që adhurojnë të gjitha fotot e nxehta që ajo poston.

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *