Një i ri në Tiranë tentoi të vetëdigjej.

 

Policia njoftoi se 29-vjeçari me inicialet A. M., në kushte të rënduara psikologjike i ka hedhur benzinë vetes dhe ka tentuar t’i vërë flakën.

 

Ai u dërgua menjëherë në spital, nën kujdesin e mjekëve.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *