Një 29 vjeçar ka rënë në prangat e policisë së Vlorës, i akuzuar për dhunë në familje.

 

Sipas policisë shtetasi me iniciale R. D., 29 vjeç, ka qenë në kërkim për veprat penale “Dhunë në familje” dhe “Mbajtja pa leje dhe prodhimi i armëve, armëve shpërthyese dhe nunicioneve”.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *