Ka qenë një raport shumë i diskutuar ai mes tyre, me ndarje dhe rikthime të shpeshta, por mesa duket tani çdo gjëra ka marrë fund.

 

Stine ka publikuar në rrjetin social “Instagram” një foto të partneres së tij, Graciela Pashaj, përmes të cilës ka bërë të ditur lajmin se ata nuk janë më bashkë.

 

Stine e falenderon Gracielën për çdo moment të bukur që kanë kaluar dhe shprehet me bindjen e plotë se mund të funksionojnë më mirë pa njëri-tjetrin.

 

“Edhe pse fundvit, gjej lartesine shpirterore per te falenderuar cdo moment te bukur dhe te veshtire te kaluar sebashku! Kam bindjen e plote se do funksiojme me mire pa njeri tjetrin! E kemi patur fatin dhe mundesine me mijera here per te kaluar barrierat e jetes, por ndonjehere gjerat nuk shkojne ashtu sic ne i mendojme! Keshtu qe nuk mbetet tjeter , vecse te te uroj cdo te mire te mundshme tani e tutje!.”, shkruan Sine ne Instagram.

 

https://www.instagram.com/p/BsAlpAtgolM/?utm_source=ig_web_copy_link

Leave a Reply

Your email address will not be published.