Greg Rama, djali i kryeministrit Edi Rama feston sot datëlindjen dhe mbush 31 vjeç.

 

Në një postim në rrjetet sociale, ka qenë vetë Gregu që ka postuar një foto nga fëmijëria.

 

“Sot mu kujtua ai pasazhi i cuditshem qe me pat thene dikush per 20 vjetor: Tani ti je 20 dhe jeta te therret…Po kur mbush 31 mes pandemise globale ca thot jeta…? Apo hajt se folim,”- shkruan Greg Rama krah fotos.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *