Marrëdhënia mes kryeministrave të Kosovës dhe Shqipërisë nuk ka qenë fort e qetë, për shkak të minishengenit rajonal.

 

Por Samiti i Ballkanit Perëndimor duket se ka “qetësuar gjakrat” mes Edi Ramës dhe Albin Kurtit.

 

Shefi i qeverisë shqiptare ka ndarë një moment të veçantë me ndjekësit në “Instagram”.

 

Rama ka publikuar një foto, ku përqafon homologun kosovar, Kurtin. Foton e shkrepur në Pallatin e Brigadave, kryeministri Rama e shoqëron me flamujt e Kosovës dhe Shqipërisë.

One thought on “Foto-lajm/ I “pajton” samiti, Rama përqafon Albin Kurtin

 1. HEU, I “PAJTON” SAMITI, RAMA PËRQAFON ALBIN KURTIN?!
  EU, I “TRAJTON” PASHPIRTI, DRAMA PËRFAQËSON ALBININ?!
  ËH, KUR E PYESIN DIKTATORIN STALIN NË MOSKË: PSE E DON
  KOMUNSTIN SHQIPTAR?! AI PËRGJEGJEJ: KOMUNISTI SHQIPTAR
  ËSHTË PORSI QEN E KEQ,QË HANË BUKËN TROLLIT SHTËPISË
  SE VETË, POR LEH DHE RUAN TROLLIN DHE SHTËPINË FQINJVE
  DHE, DUKE BERË KOMPROMISE OH, HORRORPISE,NË FAVORË
  TË RUSO SERBO GREKO JUGOSLLAVË OUUUH, PUSO VËRBO O,
  FËRKKO TUGOSHKAVË; HEJ, RUSO SËRBO GREKO JUGOSLLAVE!
  TË FALA MANI,USA.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *