Teksa kanë qenë duke bërë punët e stallave e duke u kujdesur për kafshët, Xhesika Polo ka prezantuar fermeren Xhensila Pere me gomarin, që e kanë pagëzuar me emrin Brown.

Por teksa Xhensila shpreh dëshirën që t’i hipë gomarit për të bërë një xhiro, Xhesika i sugjeron të tregojë kujdes pasi është shumë tekanjoz.

Më pas, dyshja e vajzave bisedojnë edhe për ushqimin që do i hedhin gomarit dhe për të vijuar më pas me punët e tjera në stallë./vizionplus.tv

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *