Ajo ka kërkuar gjithmonë vëmendje dhe ka bërë gjithcka për ta arritur këtë. Enca Haxhia është padyshim një nga këngëtaret më provokuese në tregun e muzikës shqiptare. Përpos ekspozimit të linjave të saj, veshjeve shpesh të ekzagjeruara në lakuriqësi dhe videove ku përdor të pasmet e saj më së miri për twerk, Enca ka filluar të japë për fansat e saj në snapchat dhe leksione seksi.

Sipas “Express” ajo ka publikuar një video në snapchat ku shihet duke mbajtur në dorë një dildo (lodër seksi). Në praninë e një tjetër vajze Enca jep leksione seksi në lidhje me përdorimin e tij.

 

e_1477912669-7348765 eee_1477912676-8978781 ee_1477912673-7922897

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *