Kim Kardashian ende surprizohet nga bashkëshorti i saj, Kanye West. Ylli televiziv është përballur më një surprizë shumë të bukur në përvjetorin e 3-të të martesës, ditën e enjte.

 

 

“Sa bukur që u përballa me këto lule të mrekullueshme kur erdha në shtëpi”, – ka thënë Kim në një video të postuar në rrjetet sociale, ku shfaqen buqetat gjigante në dysheme.

 

 

Kim ka publikuar gjithashtu një fotografi të sajën së bashku me Kanye, në fillimet e lidhjes së tyre për të festuar 3 vjetorin e martesës.

 

 

“3 vite ikën, një jetë e gjatë na pret…”, – shkruan bashkangjitur postimit të saj Kim.

 

 

Kim dhe Kanye nisën të shoqërohen më njëri-tjetrin në prill të vitit 2012.

 

 

 

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *