Tara Raid, aktorja e Hollywoodit është dëbuar nga fluturimi në mes të Los Anxhelosit dhe Nju Jorkut.

 

Dëbimi i saj ka ndodhur për shkak se ajo po grindej me punonjësit rreth përzgjedhjes së ulëses.

 

Dëshmitarët pohojnë se aktorja ishte e zemëruar që nuk kishte marrë një jastëk dhe një vend pranë dritares. Pas dështimit të qetësimit të situatës, ekuipazhi i kërkoi asaj të largohej nga aeroplani, gjë të cilën edhe e bëri.

 

Aktorja pretendon se ajo vullnetarisht u largua nga fluturimi pasi nuk e lejuan të mbante qenin e saj në prehër gjatë fluturimit, por i propozuan që ta vendosë në bagazhin mbi kokë ose në zonën e ngarkesës së aeroplanit.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *