Tre fëmijë janë plagosur mëngjesin e kësaj të premtje si pasojë e përplasjes nga një makinë në Lushnje.

 

Informacionet bëjnë me dije se ngjarja ka ndodhur në fshatin Allkaj në momentin që fëmijët kanë qenë duke kaluar rrugën për në shkollë,

 

Fatmirësisht si pasojë e përplasjet fëmijët kanë marrë vetëm lëndime të lehta dhe ndodhen jashtë rrezikut për jetën.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *