Një person është plagosur në një aksident të ndodhur këtë të premte në rrugën dytësore Libonik-Dridhas në Korçë.

 

Policia bën me dije se nga aksidenti ka ngelur i plagosur drejtuesi i një motorri i cili është dërguar me urgjencë në spitalin e Korçës ku dhe po merr ndihmën mjekësore.

 

Ndërkohë në vend ngjarje ndodhen ekspertët e qarkullimit të cilët po punojne per zbardhjen e rredhanave te ngjarjes.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *