Po shkon drejt zbardhjes se plote vrasja e Ridva Hysenit (Ramazanit) te shtunen ne mesdite ne periferi te Shkodres.

Policia mundi te vere ne pranga tre persona ne oret e vona te nje dite me pare, sic njoftuan vete uniformat blu.

Burime per Vizion Plus bejne te ditur se autori kryesor i dyshuar eshte arrestuar. Vec tij jane prangosur edhe dy persona te tjere per moskallezim krimi.

Megjithate ne kerkim per kete vrasje jane shpallur edhe dy shtetas te tjere, qe dyshohet se jane vellezer.

Vrasja e 46 vjecarit nga Darragjati dyshohet te jete kryer per nje konflikt te castit mes autoreve dhe djalit te viktimes.

Ritvan Hyseni ( Ramazani) persona me precedent penal kishte humbur edhe vellain ne 2008.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *