Presidenti i Partisë së Lirisë njoftoi sot ndarjen e tij nga Monika Kryemadhi, ish-kryetare e kësaj partie dhe deputete.

Ai bëri me dije se për këtë hap është njoftuar edhe djali i tyre, i cili ishte në dijeni të problemeve të çiftit.

Lexo edhe :

Related Posts

“Monika Kryemadhi është tashmë ish-bashkëshortja ime dhe sot kam ndjekur edhe rrugën juridike për këtë cështje dhe kam njoftuar edhe djalin tim Besar Ilir Meta”, tha ai.

Vision Plus ka siguruar edhe kërkesë-padinë për divorc, ku vihet re se ësahtë Meta ai që e ka kërkuar ndarjen.

Vendimi vjen pas hetimeve që Prokuroria e Posaçme po kryen për pasurinë e tashmë ish-çiftit Meta-Kryemadhi. Ky I fundit është nën hetim edhe për aferën CEZ-DIA. /vizionplus.tv

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *