Subscribe

Policia dha njoftim zyrtar duke shpjeguar dinamikën e aksidentit të rëndë që u regjistrua në rrugën nacionale Gjirokastër-Sarandë, në Muzinë.

 

Referuar njoftimit, furgoni u përplas nga një mjet tip “Land Rover” që u drejtohej nga shtetasja R. Ç..

 

Për pasojë, furgoni me pasagjerë doli nga rruga dhe përfundoi disa metra poshtë rrugës. Nga përplasja humbën jetën pesë pasagjerë.

 

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *