Një person është vënë në pranga nga uniformat blu, pasi akuzohet se ka tentuar të abuzojë seksualisht me një 19-vjeçare në fshatin Starje të Kolonjës.

 

Bëhet fjalë për shtetasin me iniciale N. H., banues në Ersekë.

 

Denoncimi është bërë nga vetë e reja, e cila fatmirësisht ka shpëtuar nga i riu dhe ka shkuar në polici që të bëjë kallëzimin.

Leave a Reply

Your email address will not be published.