Pas të shtënave me armë zjarri pasditen e kësaj të mërkure, Policia e Shkodrës ka identifikuar dhe shpallur në kërkim tre të rinj që dyshohet se janë të përfshirë në këtë ngjarje.

 

Informacione pranë grupit hetimor bëjnë me dije se shtetasi Gledis Ustabeqiri, së bashku me Hygert Muçajn janë konfliktuar me Taulant Ahmetin për motive te dobeta.

 

Muçaj e ka qelluar Taulantin me mjete te forta, duke i shkaktuar plagë te lehta. Ndërkohë, personi që ka qëlluar në ajër më armë është Gledis Ustabeqiri.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *