Pesë drejtues mjetesh kanë rënë në rangat e policisë dhe një tjetër është proceduar penalisht nga rrugorët e Korrcës pasi akuzohen për shkelje të rregullave të qarkullimit.

 

Sipas policisë katër nga shoferët e ndaluar janë arrestuar pasi kanë drejtuear mjetin pa leje drejtimi, ndërkohë një prej tyre në gjendje të dehur.

 

Ndërsa K.D, 65 vjeç, është vënë nën hetim  pasi u kap duke drejtuar pa leje drejtimi një mjet tip motor të markës “Honda”, pa targë.

Leave a Reply

Your email address will not be published.