Ish kryeministri Sali Berisha ka reaguar pak minuta pas fillimit të votimit në degët e PD, për shkarkimin e kryedemokratit Lulzim Basha.

 

Berisha ka publikuar një foto nga Kuvendi i mbajtur më 11 dhjetor. Ai i bën thirrje të gjthë demokratëve të votojnë, duke e cilësuar këtë të sotmin si referendumin e lirisë dhe shpresës.

 

“Sot referendumi i lirise, shpreses, fitores! Te gjithe te votojme”, shkruan Berisha.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *