Si gjithmonë Rita Ora di të tërheqë vëmendje, ajo është një hap para për sa i përket tendencave të modës.

 

Në fotot më të fundit të publikuara nga ylli shqiptar shikojmë se ajo shkëlqen me veshjen plot ngjyra.

 

Rita Ora dukej mjaft interesante veshur me një bluzë të kuqe, fund rozë dhe një xhaketë të zezë të madhe.

 

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.