Dy finalistët më të votuar nga publiku ishin Florian Agalliu dhe Renis Gjoka.

Ata “u përleshën” të dy në sfidë, ku vetëm Florit iu dha një mundësi tjetër për të fituar çmimin e madh, duke u bërë pretendenti kryesor për treshen finaliste.

Ndërsa Renis Gjoka mbylli rrugëtimin në “Ferma VIP”.

“Secili nga dy sfidantët duhet të kalojë në një urë litarësh, kur kryqëzohen duhet të marrin rrathët. Duhet të shkojnë ti vendosin tek kunjat e drurit. I bie nga tre rrugë secilit. Kush i bie gonmgut i pari fiton sfidën”, shpjegoi sfidën Bes Kallaku. /vizionplus.tv

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *