Një aksident i rëndë me pasojë vdekjen u shënua mbrëmjen e kësaj të premteje.

 

Në aksin rrugor Elbasan-Peqin u përplasën një kamionçinë dhe një makinë tip “Ford”.

 

Për pasojë, humbi jetën pasagjeri që ndodhej në mjetin tip “Ford”.

 

Grupi hetimor po mbledh provat në vendngjarje për të zbardhur shkaqet e aksidentit.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *