Një 60-vjeçar u vra këtë hënë në Gjirokastër.

Ai u qëllua disa herë me thikë nga një 57-vjeçar, pas një konflikti të çastit.

Ngjarja e rëndë ndodhi në lagjen “Pazari i vjetër” rreth orës 13:00, ndërsa i moshuari ndërroi jetë në spitalin e gjirokastrës.

Ndërkohë, policia arrestoi autorin e krimit dhe e ka marrë në pyetje për për të zbardhur plotësisht rrethanat e ngjarjes.

 

 

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *