Modelja e njohur Irina Shayk iu “vuri flakën” rrjeteve sociale me videon e postuar së fundmi.

 

Ajo ekspozoi format e saj perfekte, ndërsa në video shfaqet thuajse nudo dhe pjesët intime i mbulon me duar.

 

Irina Shayk i lë shumë pak vend imagjinatës, ndërsa komentet për bukurinë e saj janë të shumta.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *