Dy reperët më të dashur për audiencën e të rinjve shqiptarë duket se së shpejti do ti shikojmë sërish bashkë në një projekt të ri.

 

Së fundi Majk dhe Capital T, të cilët ruajnë raporte shumë të mira me njëri-tjetrin, duket se po punojnë për bashkëpunimin e tretë.

 

Përmes një video ‘live’ me ndjekësit në ‘Instagram’ reperët kanë zbuluar diçka nga dueti mes tyre.

 

Majk dhe Capital T kanë treguar për të gjithë këngën që duket mjaft ritmike dhe që me siguri do kthehet shpejt në hit.

 

https://www.instagram.com/p/B4Qf0xqhGDn/?utm_source=ig_web_copy_link

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *