Aktori i famshëm amerikan, fitues i çmimit Oscar, Leonardo DiCaprio dhe e dashura e tij Camila Morrone, kanë ndarë momente romantike së bashku në një jaht luksoz në Positano të Italisë.

 

Aktori 44 vjeçar dhe e dashura e tij 22 vjeçare, po kalojnë shumë kohë së bashku dhe në mes tyre duket se ka një lidhje goxha seriozë.

 

Dyshja janë fotografuar me pushime në Europë, ku po shijojnë moment intime mes njëri- tjetrit.

  

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *