Ata janë fotografuar të kapur prej dore teksa janë larguar nga një klub nate në orët e para të mëngjesit të së shtunës, por mbrëmjen e së martës, Leonardo DiCaprio dhe ish e dashura, Toni Garrn, janë parë duke u puthur me njëri-tjetrin.

 

 

 

 

Aktori 42-vjeçar dhe modelja 25-vjeçare kanë qënë të dy të pranishëm në eventin e “Unitas Gala Against Human Trafficking” në New York.

 

 

 

 

Leo dhe Toni kanë shijuar një lidhje prej 18-muajsh nga maji 2013 deri në dhjetor 2014. Urojmë që këtë here t’ju shkojë mbarë.

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.