Të pesë anëtaret e Spice Girls janë ribashkuar, por ndoshta jo siç e prisnit.

Të shtunën mbrëma, Victoria Beckham, Melanie Brown, Emma Bunton, Geri Horner dhe Melanie Chisholm, të njohura më mirë si Posh, Scary, Baby, Ginger dhe Sporty Spice, u mblodhën për të festuar 50-vjetorin e Viktorias në Londër.

Shoqet e grupit të famshëm festuan sikur të ishte viti 1997, duke performuar këngën e tyre klasike, Stop.

Momentin e ka ndarë në rrjetet sociale David Beckham dhe padyshim që video u bë menjëherë virale. Victoria Beckham u përgjigj në komente, duke shkruar: “Nata më e mirë ndonjëherë! Gëzuar ditëlindjen për mua! Ju dua shumë të gjithëve! #SpiceUpYourLife.”

 

View this post on Instagram

 

A post shared by David Beckham (@davidbeckham)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *