Dalin emrat e autorit dhe viktimës nga krimi i ndodhur në Librazhd mbrëmjen e kësaj të hëne.

 

“Vizion Plus” mëson se 56-vjeçari që ka qëlluar për vdekje me sëpatë gruan e tij është Qemal Bici.

 

Ndërsa viktimë ka mbetur 53-vjeçarja Menderie Bici. Qemal Bici, pas krimit, ka kryer vetëvrasje. Shkaqet e ngjarjes mbeten ende mister.

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *