Rita Ora ka filluar bashkëpunimin me D.J. e njohur ndërkombëtar Marshmello. Kështu ka shkruar në rrjetet sociale Ora duke i bërë ‘tagg’ artistit.

 

 

“Coming soon…”, –  ka shkruar Ora në llogarinë personale në Instagram.

 

 

Rita Ora ditë më parë ka performuar në festivalin e njohur të muzikës Coachella dhe tashmë përgatitet për hapat e radhës drejt karrierës së saj muzikore.

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.