Kreu i Partisë Konservatore, Kujtim Gjuzi ka sulmuar me tone të ashpra ish-deputetin demokrat, Klevis Balliu, pasi ky i fundit i përmendi emri gjatë një interviste.

 

Me anë të një postimi në “Facebook”, Gjuzi nuk përmbahet as ndaj babait të Klevis Balliut, të cilin e quan spiun dhe një nga personat e shpallur “non grata” nga SHBA.

 

“Klevis Balliu më krahason me Lyli Basha vula! Kujtim Gjuzi të thotë: Djalosh s’jam djalë i një spiuni si ti. O vulehumbur i PD, yt tatë asht në listën e zezë USA mes 96 emrave “non grata” shkruan ai ndër të tjera.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *