Një ndër çiftet më të rinj dhe të preferuar të showbizit për momentin janë reperi nga Gjilani, Fero dhe e dashura e tij, Arbenita Ismajlin e cila jeton në Angli.

 

Arbenita është aktive dhe mjaft e ndjekur në rrjete sociale, imazhet e saj tërheqin vëmendjen e të gjithëve. Ndërsa Ismaili është më i kufizuar përsa i përket postimeve.

 

Ndërkohë Fero dhe Arbenita nuk e kanë pranuar një gjë të tillë ato theksojnë se janë shokë dhe shoqe dhe pse pamjet nuk tregojnë një gjë të tillë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *