Filmi i njohur “14 vjeç dhëndër” është propozuar nga Albano që të improvizohet në “Ferma VIP”.

Pasi Mariana “hoqi dorë” që të aktrojë, Albano propozoi që në rolin e Marigonës të vendosin këngëtaren Elsa Lila.

Më tej nisi të hamendësonte edhe për rolin e priftit, trimit që sipas aktorit duhet të jetë Dijonisi dhe personazheve të tjerë në film./vizionplus.tv

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Vizion Plus (@vizionplustv)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *