Mirëmbajtësi i rrugëve në Baldushk ka ndërruar jetë këtë të martë.

 

Shtetasi H. M., 60 vjeç, e zuri korenti duke pastruar rrugën dhe u dërgua pa shenja jete në qendrën shëndetësore.

 

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe vijon punën për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *