Subscribe

Ndërron jetë fëmija 6-vjeçar që u përplas nga një furgon mëngjesin e kësaj të mërkure në Shëngjin.

 

Burime për “Vizion Plus” konfirmuan se i mituri u nda nga jeta në spital, ku pavarësisht ndihmës mjekësore, nuk u mbijetoi dot plagëve të rënda.

 

Shoferi është shoqëruar në komisariat dhe po hetohet më tej për ngjarjen.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *