Një 18 vjeçare është hedhur nga kati i tretë i një shkolle të mesme.

 

Ngjarja e rëndë ka ndodhur në Yrshek, ndërsa vajza është me inicialet M.B.

 

18 vjeçarja ndodhet në spital dhe është nën kujdesin e mjekëve.

 

Ndërkohë policia po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *